Tapeta patern Coffee Seamless Pattern in Outline Hand Drawn Doodle Style with Different Objects on Coffee Theme. All elements are separated and editable. Vector Illustration.

Dodaj do ulubionych Pobierz link
Ustaw kadr przesuwając kursor z wciśnietym lewym klawiszem myszki
Zmień wymiar
Wydruk nie będzie posiadał znaku wodnego
Autor: ©Pagina     Numer zdjęcia: 105310024
Ustaw parametry produktu:
Wybierz układ:
Wpisz wymiary:
Optymalna rozdzielczość Przy dużych wymiarach na obraz należy patrzeć z pewnej odległości, jeżeli przystawisz nos do ściany i spojrzysz na grafikę możesz zobaczyć pixele.
Dobra rozdzielczość Zdjęcie w tej rozdzielczości powinno cię zadowolić. Zwierzęta z obrazu raczej nie ożyją, ale z odległości kilku kroków będą na tyle realistyczne, aby wystraszyć teściową.
Najlepsza rozdzielczość Zdjęcie żyleta, możesz cieszyć oko nawet z bliskiej odległości. Uwaga — istnieje niebezpieczeństwo, że grafika ożyje. Na skroniach poczujesz morską bryzę, słony smak w ustach a słonie z obrazu zdemolują ci salon.
Wybierz dodatki:
0,00 zł
w tym cena zdjęcia: 0,00 zł

lub zamów telefonicznie
537 284 551Podobne zdjęcia
Tego samego autora
Dodano: 2020-03-01 19:53:40 przez: M.
Filia Lazionkowa przepiękna, montaz bezproblemowy, kontakt ze sprzedajacym pierwsza klasa :) wysylka blyskawiczna :)
Polecam!
Dodano: 2019-07-29 11:08:07 przez: Beata Rzeplińska
Przepiękne tapety. Wybór wzorów przyprawia o ból głowy, po 2 miesiącach ostatecznie wybrałam dwa z nich. Otrzymałam propozycję dwóch wariantów jednego ze wzorów i pomoc w wyborze - obsługa bardzo miła, profesjonalna i otwarta na klienta. Bardzo szybka dostawa.
Tapeta na fizelinie jest zdecydowanie lepszej jakości, niż te gotowe. Dobrze się klei, jest całkowicie zmywalna. Użytkuję tapetę w kuchni i mogę zapewnić, że ani woda, ani zabrudzenia z gotowania nie są jej straszne.
Dodano: 2019-05-22 11:14:20 przez: Grażyna Micjałek-Ryba
Zamówiona fototapeta kosmos dotarła błyskawicznie. Tapeta piękna. Dziękuję bardzo.
Dodano: 2019-03-28 11:34:13 przez: Elżbieta Gogołkiewicz
Zamówiłam obraz na płótnie. Obraz był prezentem zamawianym w tzw. "ciemno", a odbiorca jest zachwycony. Ja również. Jakość wykonania bardzo dobra. Czas oczekiwania adekwatny do zamówienia. Polecam.
więcej opinii