Okleina meblowa Kwiaty

Dodaj do ulubionych Pobierz link
Ustaw kadr przesuwając kursor z wciśnietym lewym klawiszem myszki
Zmień wymiar
Wydruk nie będzie posiadał znaku wodnego
Autor: ©adamek209     Numer zdjęcia: 23402761
Wizualizacje
Wizualizacja jest projektem poglądowym i nie oddaje realnych wymiarów produktu. Prosimy się nią nie sugerować
Ustaw parametry produktu:
Wybierz układ:
Wpisz wymiary:
Optymalna rozdzielczość Przy dużych wymiarach na obraz należy patrzeć z pewnej odległości, jeżeli przystawisz nos do ściany i spojrzysz na grafikę możesz zobaczyć pixele.
Dobra rozdzielczość Zdjęcie w tej rozdzielczości powinno cię zadowolić. Zwierzęta z obrazu raczej nie ożyją, ale z odległości kilku kroków będą na tyle realistyczne, aby wystraszyć teściową.
Najlepsza rozdzielczość Zdjęcie żyleta, możesz cieszyć oko nawet z bliskiej odległości. Uwaga — istnieje niebezpieczeństwo, że grafika ożyje. Na skroniach poczujesz morską bryzę, słony smak w ustach a słonie z obrazu zdemolują ci salon.
Wybierz dodatki:
0,00 zł
w tym cena zdjęcia: 0,00 zł

lub zamów telefonicznie
537 284 551Podobne zdjęcia
Tego samego autora
Dodano: 2019-07-29 11:08:07 przez: Beata Rzeplińska
Przepiękne tapety. Wybór wzorów przyprawia o ból głowy, po 2 miesiącach ostatecznie wybrałam dwa z nich. Otrzymałam propozycję dwóch wariantów jednego ze wzorów i pomoc w wyborze - obsługa bardzo miła, profesjonalna i otwarta na klienta. Bardzo szybka dostawa.
Tapeta na fizelinie jest zdecydowanie lepszej jakości, niż te gotowe. Dobrze się klei, jest całkowicie zmywalna. Użytkuję tapetę w kuchni i mogę zapewnić, że ani woda, ani zabrudzenia z gotowania nie są jej straszne.
Dodano: 2019-05-22 11:14:20 przez: Grażyna Micjałek-Ryba
Zamówiona fototapeta kosmos dotarła błyskawicznie. Tapeta piękna. Dziękuję bardzo.
Dodano: 2019-03-28 11:34:13 przez: Elżbieta Gogołkiewicz
Zamówiłam obraz na płótnie. Obraz był prezentem zamawianym w tzw. "ciemno", a odbiorca jest zachwycony. Ja również. Jakość wykonania bardzo dobra. Czas oczekiwania adekwatny do zamówienia. Polecam.
Dodano: 2018-08-06 10:39:00 przez: Gosia W.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotapety jaką u Państwa zamówiliśmy. Przeklejka to trochę droższy ale świetny materiał do montażu. Polecam ten rodzaj materiału super się to kleiło i można w każdej chwili to odkleić i nakleić gdzie indziej. Pan który nam pomagał dobrać odpowiednie wymiary naszej fototapety zrobił to doskonale i po złożeniu dwóch części tapety idealnie się to zgrało.
więcej opinii