Obraz na płótnie Beautiful, bright red maple leaves with the blue, cloudy sky in the background at Hiroshima's historic Japanese garden called 'Shukkeien Garden'.

Dodaj do ulubionych Pobierz link
Ustaw kadr przesuwając kursor z wciśnietym lewym klawiszem myszki
Zmień wymiar
Wydruk nie będzie posiadał znaku wodnego
Autor: ©MyPixelDiaries     Numer zdjęcia: 251590432
Wizualizacje
Wizualizacja jest projektem poglądowym i nie oddaje realnych wymiarów produktu. Prosimy się nią nie sugerować
Ustaw parametry produktu:
Wybierz układ:
Wpisz wymiary:
Optymalna rozdzielczość Przy dużych wymiarach na obraz należy patrzeć z pewnej odległości, jeżeli przystawisz nos do ściany i spojrzysz na grafikę możesz zobaczyć pixele.
Dobra rozdzielczość Zdjęcie w tej rozdzielczości powinno cię zadowolić. Zwierzęta z obrazu raczej nie ożyją, ale z odległości kilku kroków będą na tyle realistyczne, aby wystraszyć teściową.
Najlepsza rozdzielczość Zdjęcie żyleta, możesz cieszyć oko nawet z bliskiej odległości. Uwaga — istnieje niebezpieczeństwo, że grafika ożyje. Na skroniach poczujesz morską bryzę, słony smak w ustach a słonie z obrazu zdemolują ci salon.
Wybierz dodatki:
0,00 zł
w tym cena zdjęcia: 0,00 zł

lub zamów telefonicznie
537 284 551Podobne zdjęcia
Tego samego autora
Dodano: 2019-07-29 11:08:07 przez: Beata Rzeplińska
Przepiękne tapety. Wybór wzorów przyprawia o ból głowy, po 2 miesiącach ostatecznie wybrałam dwa z nich. Otrzymałam propozycję dwóch wariantów jednego ze wzorów i pomoc w wyborze - obsługa bardzo miła, profesjonalna i otwarta na klienta. Bardzo szybka dostawa.
Tapeta na fizelinie jest zdecydowanie lepszej jakości, niż te gotowe. Dobrze się klei, jest całkowicie zmywalna. Użytkuję tapetę w kuchni i mogę zapewnić, że ani woda, ani zabrudzenia z gotowania nie są jej straszne.
Dodano: 2019-05-22 11:14:20 przez: Grażyna Micjałek-Ryba
Zamówiona fototapeta kosmos dotarła błyskawicznie. Tapeta piękna. Dziękuję bardzo.
Dodano: 2019-03-28 11:34:13 przez: Elżbieta Gogołkiewicz
Zamówiłam obraz na płótnie. Obraz był prezentem zamawianym w tzw. "ciemno", a odbiorca jest zachwycony. Ja również. Jakość wykonania bardzo dobra. Czas oczekiwania adekwatny do zamówienia. Polecam.
Dodano: 2018-08-06 10:39:00 przez: Gosia W.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z fotapety jaką u Państwa zamówiliśmy. Przeklejka to trochę droższy ale świetny materiał do montażu. Polecam ten rodzaj materiału super się to kleiło i można w każdej chwili to odkleić i nakleić gdzie indziej. Pan który nam pomagał dobrać odpowiednie wymiary naszej fototapety zrobił to doskonale i po złożeniu dwóch części tapety idealnie się to zgrało.
więcej opinii