Folie na okno łazienkowe stają się coraz bardziej popularne.

Zastanawiacie się jak urządzić swoją łazienkę ?

Folia szroniona z nadrukiem dekoracyjnym to doskonały pomysł na aranżacje każdej łazienki w której znajduje się okno lub kabina prysznicowa. Naklejki na okno łazienkowe stają się coraz bardziej popularne za sprawą swoich unikalnych właściwości.

Z jednej strony zakrywają widok wnętrza łazienki a z drugiej idealnie wręcz rozpraszają światło nie powodując zaciemnienia łazienki. Postać przy samej szybie oklejonej naszą folią szronioną jest zaledwie zarysem sylwetki. Natomiast oddalona o 20 cm znika niemal całkowicie zamieniając się w słabo widoczny cień.

Efekt rozmycia kontórów jest zwielokrotniony poprzez zastosowanie druku na folii co stanowi jednocześnie stylową aranżację twojej łazienki. Zapoznaj się z unikalną kolekcją naklejek na okno łazienkowe. 

czytaj także
Wnętrze jak z bajki, czyli aranżacja dziecięcego pokoju.
06.04.2017

Wnętrze jak z bajki, czyli aranżacja dziecięcego pokoju.

W życiu każdego przyszłego rodzica nadchodzi moment, w którym uświadamia on sobie istotny fakt – poza zadbaniem o wychowanie dziecka powinien zapewnić mu również jak najlepsze warunki do rozwoju. Wygląd pokoju, w którym najmłodsi spędzają znaczną część dnia ma istotny, 

czytaj więcej
Jak wybrać materiał na fototapetę ?
10.08.2016

Jak wybrać materiał na fototapetę ?

Zastanawiasz się, z jakiego materiału ma być zrobiona twoja fototapeta, czy wybrać lateksową, czy flizelinową a może samoprzylepną? Lektura tego artykułu pomoże ci podjąć decyzję. Znajdziesz tu zestawienie najpopularniejszych fototapet ze wskazaniami mocnych i słabych stron każdej z nich.

czytaj więcej
 Zrób to sam . To dziecinnie proste!
26.06.2015

Zrób to sam . To dziecinnie proste!

Wybrałeś obraz, rozmiar i miejsce na ścianie, masz już fototapetę w domu. Teraz kolej na przyklejenie jej na  ścianie. Możesz do tego zatrudnić malarza-tapeciarza i zapłacić sporo kasy. Możesz też przy niewielkim wysiłku i z odrobiną  pomocy drugiej osoby (np. zaprzyjaźnionego małolata lub sąsiada) nakleić ją samodzielnie. To naprawdę proste.

czytaj więcej
Jak kolory wpływają na samopoczucie.
23.06.2014

Jak kolory wpływają na samopoczucie.

Niebieski do sypialni czy do salonu? Różowy do kuchni czy do holu?  Czy wiesz jak kolory oddziałują na ciebie i twoich bliskich?  Od dawien dawna wiadomo, że kolory wpływają na człowieka, jednak nie zawsze zdajemy sobie sprawę jak bardzo. W zależności od osobistych przeżyć i uwarunkowań kultorowych, percepcje kolorystyczne mogą byc bardzo różne.

czytaj więcej
Vademecum klienta z poradami nt. aranżacji wnętrz.
23.06.2014

Vademecum klienta z poradami nt. aranżacji wnętrz.

Teraz garść informacji, które mogą Ci pomóc w dokonaniu optymalnych, konkretnych wyborów. Istnieją trzy najbardziej prawdopodobne scenariusze wyjaśniające, dlaczego się tu znalazłeś. W zależności od tego proponujemy Ci do wyboru trzy sposoby postępowania Przy okazji również kilka drobnych rad w zakresie aranżacji wnętrz. 

czytaj więcej